Jestem architektem i architektem wnętrz.

Od ponad 15 lat prowadzę pracownię projektową z zakresu architektury, wnętrz i designu. W moim portfolio znajduje się wiele projektów wnętrz dla klientów prywatnych i komercyjnych, a także liczne projekty mebli i przedmiotów użytkowych.

Każdy projekt ma swój unikalny styl i wyraz, bo ludzie, dla których są one tworzone, są różnorodni. Moje projekty, tworzone z klarowną intencją i odpowiednimi rozwiązaniami, są ponadczasowe.

Swoje doświadczenie w zakresie projektowania zdobywałam nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, aby potem, dzięki znajomości międzynarodowego designu i nowych trendów oferować moim Klientom najlepiej jak tylko potrafię zaprojektowane wnętrza w taki sposób, aby każde z nich miało swój ponadczasowy, niepowtarzalny klimat, a moi Klienci mieli komfortowe życie.

Realizuję wnętrza z doświadczonymi ekipami budowlanymi i podwykonawcami, z którymi pracuję już od lat. Dzięki temu nasz gotowy produkt w postaci domu, mieszkania czy przestrzeni publicznej jest nie tylko dobrze zaprojektowany i wykonany, ale przede wszystkim zgodnie z terminem i ustalonym wcześniej z Klientem budżetem.

Serdecznie zapraszam do wspólnego stworzenia niepowtarzalnych wnętrz.